Content

MANUFAKTURA


Tworzone z natury. Tworzone z pasji.

Manufaktura ta, powstała z połączenia miłości do natury, słabości do rękodzieła, inspiracji rodem z nad Adriatyku oraz zainteresowania skandynawskim minimalizmem, przejawianym w dodatkach i dekoracjach. Powstała ze spokoju umysłu i niepokorności duszy. Z potrzeby tworzenia przede wszystkim.


Nie ma dwóch jednakowych.


W tej specyficznej mieszance odnalazłam idealny balans, i z biegiem czasu zaczęłam tworzyć kolejne prace. Małe kamykowe sekwencje. Czasem z przymrużeniem oka, niekiedy z głębszym przesłaniem, opowiadają historie lub pozostawiają otwartą furtkę na dopowiedzenia. Zaczęłam dostrzegać w kamykach kształty, kolory, duszę oraz niepowtarzalność. Na próżno szukać dwóch identycznych, co też daje mi przyjemne poczucie nieprzeciętności każdej z moich prac.

Wirtualna przystań.


...i tak jak w naturze odnajduję spokój, a w rękodziełach inspiracje i pasje, tak w kamykach odnalazłam swoją małą sztukę. W ten sposób powstała manufaktura. Moja mała wirtualna przystań. Miejsce w którym mogę gromadzić swoje prace, a wokół nich gościć wszystkich zainteresowanych. Manufaktura tworząca z kamyków. Tak po prostu. Małe sekwencje.Obserwatorzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Bądź na bieżąco !

Zapytaj / Zamów

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *